Terug naar boven

Stef Vanmolkot

Op het Spel

Gestalttherapeut

Celestijnenlaan 37

3001 Heverlee

Introductie

Ik geloof dat mensen het vermogen hebben om een leven te leiden dat bij hen past. Je bent in goed contact met jezelf en belangrijke anderen en doet de dingen zoals jij dat wil, of toch min of meer.

Soms ervaar je dat het niet (meer) loopt op een wijze die goed voelt. Alsof je niet de kapitein bent op je eigen schip.

Ik ben nieuwsgierig naar jouw situatie, je beleving en wat er voor jou op het spel staat. Het is mijn taak ruimte te creëren om dit samen te exploreren. Om in de eerste plaats werkelijk te ontvangen wat allemaal aanwezig is en beluisterd wil worden. Om daarbinnen wegen te ontdekken naar een leven dat aan jouw noden en waarden beantwoordt.

We praten daar niet alleen over. We zoeken passende beelden bij belangrijke dingen en geven tastend vorm aan wat jij eigenlijk wil. Zo planten we binnen een veilige setting zaadjes die ook daarbuiten kunnen bloeien. Voor mij is het belangrijk dat wat we op het spoor komen goed aansluit bij jouw ervaring. Je verwerft stapsgewijs meer invloed in dit proces. Zo ontwikkelen we gestaag een voller besef van je situatie en merk je dat je geleidelijk meer het roer van je leven in handen neemt.

Achtergrond

In GP Verder (Heverlee) werk ik als zelfstandig gestalttherapeut (i.o.) en sinds oktober 2024 bied ik vrijwillige therapie aan voor jongeren bij Tejo.

Ik werkte als patiëntenbegeleider op verschillende psychiatrische afdelingen (UPC Kortenberg), deed onder andere stage in een therapeutische gemeenschap (Albe) en zette me in voor mensen in kansarmoede en sociale uitsluiting ('t Lampeke).

Als filosoof, maatschappelijk werker en counselor in existentiëel welzijn ontmoet en begeleid ik graag mensen in existentiële domeinen van het leven. Zo engageerde ik me meer dan 15 jaar voor de Zelfmoordlijn, begeleid gespreksgroepen voor nabestaanden van zelfdoding bij Werkgroep Verder, ben buddy voor mensen met een vraag naar euthananasie (Vonkel) en was 3 jaar cotherapeut van een psychoanalytische groepstherapie (Extimicy).

Lees verder

Therapievormen

Gesprekstherapie Gestalttherapie Existentiële therapie Meer ...

Ondersteuning bij

Emotionele problemen Innerlijke conflicten Zingeving en zingevingsvragen Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen Jong volwassenen

Plaats

Groepspraktijk

Consulttype

Individuele therapie

Talen

Nederlands Engels

Werkmomenten

Dinsdagavond en voormiddagen

Wachtlijst

geen

Prijs voor een consult

65

Duur van de sessie

50 min

Opleiding

Postgraduaten Gestalttherapie (i.o.) & Counseling in Existentiëel Welzijn
Jaaropleiding Narratieve therapie - Focussing (N1) - workshop Provocatief Coachen
Licentiaat Wijsbegeerte & Graduaat Maatschappelijk Werk

Beroepsvereniging

NVAGT

Neem contact op met Stef

Celestijnenlaan 37

3001 Heverlee

Vlaams-Brabant

Toon telefoonnummer

https://www.gpverder.be/team/

Routebeschrijving
Leaflet | © OpenStreetMap contributors